Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

  • Realitná Únia
  • LRK
 

SUPER CENA-investičný POZEMOK v Stupave 568 m2-DOHODA MOŽNÁ

Ulica: .
Obec: Stupava
Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - komerčné
20 990 €

Popis nehnuteľnosti

Predaj rovinatého investičného pozemku v Stupave. Pozemok má tvar obdĺžnika 20 x 30m. Pozemok je evidovaný na liste vlastníctva ako parcela registra "C" - orná pôda, o výmere - 568 m2. Na predaj je aj susedný pozemky s rozlohou 567 m2 (19 x 30 m) - spojením môžete získať jeden veľký pozemok o rozlohe 1137 m2, s rozmermi 39 x 30 m. Prístup je po poľnej ceste (od asfaltovej cesty sú vzdialené cca 550 m). Elektrina je v dosahu.

ÚZEMNOPLÁNOVACIA INFORMÁCIA (UPI):

Hlavné funkčné využitie: Podnikateľské a výrobné aktivity bez negatívneho vplyvu na životné prostredie a zvýšených nárokov na dopravnú obsluhu (remeselné dielne, prenajímateľná administratíva, služby...)

Doplnkové funkčné využitie: Verejné stravovanie a maloobchod zodpovedajúceho rozsahu, pohotovostné bývanie, výskumné pracoviská, verejná areálová zeleň, príslušná dopravná a technická vybavenosť.

Max index zastavanosti je 0,6

Cena za jeden pozemok je 20.990 €                                                                                                                                                                        V cene je zarátaný kompletný realitný aj právny servis. Samozrejmosťou sú aj služby hypotekárneho špecialistu.

V prípade záujmu o obhliadku volajte prosím na: 0903 753 358.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
568 m2
Plocha pozemku:
568 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Milan Brežný

Mgr. Milan Brežný

maklér

  • Slovensky

Majiteľ RK.

Radi Vám poradíme